facebook

10.7.2014

 Zaťatá pěst na zvedlé pravici a výkřik DEFECT FOREVER, tak to byl Aleš.

Když jsme se 26 května dozvěděli, že Aleš svůj poslední životní boj prohrál, vůbec jsme netušili, co bude s kapelou dál.

Čím déle jsme o našem osudu přemýšleli, tím více nám začínalo být jasné, že na alešův odkaz FOREVER se nemůžeme (již kvůli němu) jen tak vykašlat.

A tak Laďa oslovil jednoho svého známého (mimochodem bubeníka-toho času bez angažmá), zdali by to nechtěl s náma zkusit. No a on na to, že by velmi rád.

A tak se naši věrní Defecťáci, Defecťačky a Defecťáčata stalo, že máme nového bubeníka. Máme za sebou dva týdny zkoušení a díky předchozím bubeníckým zkušenostem z kapel GRYFIS, TRITONUS, SKOTSKÝ STŘIK a DEVON, kde Miloš Sáblík působil, by nemuselo dlouho trvat a zase to do vás pěkně naplno narveme.

 

12.9.2014

Tak a je to tady!!!

Za čtrnáct dní, tedy konkrétně 26.září letošního roku můžete být svědky naši premiéry v nové sestavě. Mirek Vokulič nás oslovil, zdali bychom si u něj v Music clubu na Lapači nechtěli spolu s kapelami HARD2SAY, STRAM A SKOTSKÝ STŘIK zahrát a bigbítem tak zavzpomínat na našeho bubeníka ALEŠE.

TAKŽE, NE, ABYSTE TAM CHYBĚLI!!! Celá kapela, včetně našeho nového bicmana Miloše se na vás už setsakramentsky těší.

 

19.1.2016

Nazdar DEFECŤÁCI,

na začátek bych se chtěl omluvit za naši půlroční neaktivitu. Nebojte se, neupadli jsme do zapomnění  v propadlišti dějin regionálního bigbítu. Jenom jsme si zase jednou vybrali slušnou porci pechu. Po smutném odchodu našeho Aleše, nás opustil i jeho nástupce Miloš. Dóóóst!!! Nelkejte drazí, Miloš žije, ale musel se s námi rozloučit z důvodů jeho časového vytížení. Má těch důležitých aktivit zkrátka mnoho. No a tak místo dalších akcí s Milošem, jsme od podzimu v jednom kole při zkoušení s novým bubeníkem.

Takže, máte-li chuť zase jednou protřepat svou bujnou kštici a zapařit tak na český bigbít  v našem podání, jste 12.2.2016 všichni zváni do Music Clubu Lapač ve Vsetíně, kde se vám po půlroce představíme i s naší novou posilou za bicími Liborem Řepkou.

Těšíme se na vás!